Aplikacje dedykowane

Korzystając z naszego doświadczenia i wiedzy naszych klientów i partnerów tworzymy autorskie aplikacje dedykowane. Rozwiązania, które usprawniają i ułatwiają funkcjonowanie przedsiębiorstw.

Projektując rozwiązania informatyczne na pierwszym miejscu zawsze stawiamy optymalizację oprogramowania z procesami istniejącymi w firmie klienta oraz bezpieczeństwo danych. Zależnie od potrzeb, sugerujemy i wdrażamy rozwiązania gotowe lub tworzymy dedykowane systemy.

W naszych dotychczasowych realizacjach posiadamy zarówno niewielkie aplikacje, systemy do zarządzania treścią stron internetowych, sklepy internetowe, jak również rozbudowane programy wspomagające zarządzanie: intranety, ekstranety, systemy CRM, gospodarki magazynowej, zarządzania logistyką czy obsługi zamówień on-line.

Posiadamy doświadczenie w zakresie integracji aplikacji dedykowanych z istniejącymi już programami komputerowymi, stosowanymi przez klientów. Stworzone przez nas aplikacje stosowane są zarówno w mikroprzedsiębiorstwach, jak i średniej wielkości firmach.

(C) RaiseBerry 2012 - wszelkie prawa zastrzeżone