Doradztwo marketingowe

Wysoka świadomość Klientów, a co za tym idzie, ich rosnące wymagania, przy jednoczesnej silnej konkurencji sprawiają, zaproponowanie korzystnej ceny oraz wysokiej jakości produktów oraz usług nie jest juz wystarczające w budowaniu przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa. 

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej można przyrównać do poruszania się na ruchomych schodach w dół - aby stać w miejscu, musisz kroczyć do przodu, żeby się rozwijać - musisz biec. Działając zgodnie z tą filozofią analizujemy i poprawiamy dotychczasowe rozwiązania, a także sugerujemy nowe, które podnoszą konkurencyjność przedsiębiorstwa.

Często, zamiast szukać rewolucyjnych rozwiązań, rozwijamy obecnie funkcjonujące procesy. Dzięki analitycznemu podejściu dobieramy takie techniki marketingowe, które będą skuteczne, a zarazem osiągalne dla firmy pod względem kosztów.

RaiseBerry wspomaga małe i średnie przedsiębiorstwa w trudnej walce o klienta, niezależnie od branży. Wyposażamy firmy w narzędzia marketingowe, udzielając dostępu do wiedzy którą zebraliśmy zdobywając doświadczenie na rynku. Zachęcamy do współpracy w zakresie tworzenia strategii marketingowych, przeprowadzania audytów marketingowych, prowadzenia szkoleń oraz doboru i tworzenia efektownych materiałów marketingowych, wraz z przygotowaniem ich projektów graficznych.
(C) RaiseBerry 2012 - wszelkie prawa zastrzeżone